APIE MUS

Apie mus

Levandos
Pipirmėtės
Melisos
Čiobreliai
Gaurometis
Šlamučiai
Ir kitos žalialapės vaistažolės

Viskas, kas užaugę iš žemės, pamaitinta saulės, dabar skirta atgaivinti žmogui.

Sveikatinimo ir natūralių preparatų viešbutis „Goda“ siūlo palepinti jus vietinių rankomis atrinktomis vaistažolėmis, ūkininkų užaugintais ir pagamintais maisto produktais,
brandintu vynu, aromaterapinėmis pirtimis ir burbuliuojančia vonia terasoje,
žvelgiančia į Druskininkų miškus.

Čia jūsų laukia nei daug nei mažai – tik kūno ir minčių atgaiva.

————

APIE MUS

 VIEŠBUTIS IR SPA „GODA”

2013 m. duris atvėrė naujas, šiuolaikiškas, jaukus, elegantiškas 4 žvaigždučių viešbutis Druskininkų kurorte. Modernus, skandinaviško stiliaus, natūralių spalvų tonais dekoruotais kambariais, kuriuose vienu metu gali apsistoti iki 50 svečių.
Įtemptas gyvenimo tempas bei nuolat patiriamas stresas verčia šiuolaikinį žmogų ieškoti atgaivos ir ramybės, vietos, kurioje galima ne tik pailsėti, bet ir pasilepinti. Juk SPA- tai ne tik nauda, bet ir toks malonumas, kokio nesuteiks viešnagė įprastiniame vandens atrakcionų parke ar bet kurioje gydymo įstaigoje.
Viešbutyje ir SPA „GODA“ per neįtikėtinai trumpą laiką galima pasilepinti pagal individualius poreikius pritaikytomis procedūromis, norintiems ne tik gauti peno kūnui ir sielai, bet ir pasimėgauti geriausiomis atostogomis bei poilsiu.

 2C4A6052

————

TERASOS

Viešbutyje „GODA“ yra įrengtos dvi terasos:
Vaistažolių terasa, kurioje auginamos mėtas, čiobreliai, raudonėliai, rozmarinai ir kitos žolelės, kurios yra patiekiamos svečiams. Šioje terasoje vyksta arbatos ceremonijos ir degustacijos. Terasoje svečiai mėgsta ramiai praleisti laiką, pasimėgauti miško panorama.
Viešbučio SPA zona, įrengta viršutiniame viešbučio aukšte – palėpėje. SPA zona yra sujungta su mūsų antrąja terasa, kuroje galima atsipalaiduoti hidromasažiniame baseine ar gultuose, pradėti dieną mankšta su treniruokliais.

————

VAISTAŽOLĖS

Viešbutyje „GODA“ siekiama svečius lepinti tik natūraliais preparatais: vaistažolėmis, priekoninėmis žolelėmis ar jų ekstraktais.
Specialiai viešbučiui vaistažolės tiekia 85 metų žolininkė Aldona, gyvenanti Viktarinos kaime, savo ekologiniame ūkyje, vaistažoles renkanti jau virš 20 metų. Žolelės yra randamos miškuose, 4 km spinduliu nuo pagrindinių kelių. Kiekviena žolelė turi būti nuskinta tik tam tikrą mėnesio dieną, kad išsaugotų visas naudingas savybes. Džiovinamos natūraliu būdu – atviroje pievoje pastatytose džiovyklose, vėjo pagalba.

 2C4A6345

Siūlome daugybę laisvalaikio praleidimo būdų bei progą savarankiškai keliauti ten, kur tik Jūs pageidausite, neapleisti Jūsų mėgstamos sporto šakos treniruočių, pasimėgauti gurmaniškais vietinės virtuvės patiekalais.

Privatus viešbučio kiemas Jūsų automobiliui.

Šalia viešbučio miesto parkas, prekybos centras, bankomatas, autobusų stotelė.

ATGAIVA KŪNUI IR SIELOS GIEDRA – VISA TAI RASITE VIEŠBUTYJE GODA!

Malonus ir dėmesingas personalas visada Jūsų paslaugoms!

Rezervuoti