APIE MUS

Spektras

Suaugusiųjų mokymo centras VšĮ „Profesijų spektras“ vykdo profesinį mokymą nuo 2001 m.

Mes turime licenciją šioms švietimo sritims: Verslas ir administravimas, sveikatos priežiūra, paslaugos asmenims, kompiuterija, gamyba ir perdirbimas, architektūra ir statyba, virš 60 modulinių formalių ir neformalių mokymo programų. Tai mokymo centras, turintis profesionalius specialistus, gerą mokymo bazę, kuris per savo veiklos metus save pateisino, teikdamas kokybiškas teorinio ir praktinio mokymo paslaugas. Moksleivių mokymui įstaiga įsigijusi šiuolaikinę įrangą, kuri nuolat atnaujinama.

Nuo 2006 m. teikiame ir profesinės reabilitacijos paslaugas neįgaliems asmenims iš visos Lietuvos. 2005 m. pastatėme naują mokymo centro pastatą, kuriame įrengta kavinė „GODA“, auditorijos, konferencijų salės. Nuo 2013 m. veikia 50 vietų, 4 žvaigždučių viešbutis „GODA“.

Įstaigai plečiant savo veiklos apimtis 2011 m. buvo įkurtas Marijampolės filialas, kad priartinti neįgaliųjų profesinę reabilitaciją arčiau neįgalaus asmens Marijampolės apskrityje. Marijampolės savivaldybei palankiai vertinant mūsų veiklą, panaudos pagrindais buvo perduotas pastatas įstaigos veiklai – neįgaliųjų profesinei reabilitacijai ir suaugusiųjų profesiniam mokymui. Pagrindinė įstaigos veikla-suaugusiųjų mokymas.

Pagrindinis mūsų mokinių kontingentas- užimtumo tarnybų bedarbiai. Juos perkvalifikuodami, ar padėdami įsigyti naują kvalifikaciją ar kompetenciją, dalinai padedame mažinti nedarbą visoje Lietuvoje. Dalį moksleivių sudaro ir neįgalieji iš visos Lietuvos.

Prezentacija

Apie mus žiniasklaidoje: Profesinė reabilitacija-galimybė atrasti save iš naujo

Straipsnis-Spektras-Druskininkai