APIE MUS

Suaugusiųjų mokymo centras VšĮ „Profesijų spektras“ vykdo profesinį mokymą nuo 2001 m. Mes turime licenciją šioms švietimo sritims: Verslas ir administravimas, sveikatos priežiūra, paslaugos asmenims, kompiuterija, gamyba ir perdirbimas, architektūra ir statyba, virš 60 mokymo programų. Tai mokymo centras, turintis profesionalius pedagogus, gerą mokymo bazę, kuris per savo veiklos metus save pateisino, teikdamas kokybiškas mokymo paslaugas. Nuo 2006 m. teikia ir profesinės reabilitacijos paslaugas neįgaliems asmenims iš visos Lietuvos. 2005 m. pastatėme naują mokymo centro pastatą, kuriame įrengta kavinė moksleivių maitinimui, auditorijos, konferencijų salės. 2011 m. buvo įkurtas Marijampolės filialas ir pradėta 50 vietų 3 žvaigždučių viešbučio statyba.

Įstaigai plečiant savo veiklos apimtis buvo įkurtas Marijampolės filialas, kad priartinti neįgaliųjų profesinę reabilitaciją arčiau neįgalaus asmens Marijampolės apskrityje. Marijampolės savivaldybei palankiai vertinant mūsų veiklą, panaudos pagrindais buvo perduotas pastatas įstaigos veiklai – neįgaliųjų profesinei reabilitacijai ir suaugusiųjų profesiniam mokymui.   Pagrindinė įstaigos veikla-suaugusiųjų mokymas. Pagrindinis mokinių kontingentas- Alytaus apskrities darbo biržų bedarbiai. Juos permokydami, perkvalifikuodami, ar padėdami įsigyti naują specialybę, dalinai padedame mažinti nedarbą Alytaus apskrityje. Dalį moksleivių sudaro ir neįgalieji iš visos Lietuvos. Įstaiga įsikūrusi adresu Sveikatos g.3, Druskininkai. Moksleivių mokymui įstaiga įsigijusi šiuolaikinę įrangą, kuri nuolat atnaujinama.

Pagal 2007-2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 1 prioriteto „Kokybiškas užimtumas ir socialinė aprėptis“ VP1-1.3-SADM-02-K priemonę „Socialinės rizikos ir socialinę atskirtį patiriančių asmenų integracija į darbo rinką“, įstaigai buvo skirtas finansavimas iš ESF projekto „KAS AŠ“ įgyvendinimui. Projekto Nr. VP1-2.2-SMM-07-K-03- 037. Projekto pradžia 2012 m. balandžio mėnesį, trukmė trys metai. Kviečiame neįgalius asmenis, socialinės rizikos ir (ar) likusius be tėvų globos vaikus (nuo 16 metų), esamus ir buvusius vaikų socialinės globos namų, specialiųjų internatinių mokyklų auklėtinius (16-29 metų) dalyvauti projekte ir nemokamai įsigyti verslo organizatoriaus, rinkos tyrimo specialisto, padavėjo barmeno, prekybinės salės darbuotojo specialybes ir įgauti daug kitų žinių. Projektas vykdomas 7 Lietuvos savivaldybėse.

Mūsų adresas:

Sveikatos 3, Druskininkai Tel. (8-313) 60369  Faksas (8-313) 60337 El. paštas: spektras@goda.lt Rasos g. 6, LT-68181 Marijampolė  Tel. (8-343) 51961 El. paštas: spektras-filialas@zebra.lt