Maistas ir gėrimai

Menkas pasiekimas pranokti kitus. Tikra pergalė yra pranokti ankstesnįjį save. O mes norime, jog taip pamėgta druskininkiečių ir miesto svečių kavinė „Ragis“, kuri buvo atnaujinta ir 2013 m. spalio mėnesį susijungė su viešbučiu GODA, kiekvienam primintų apie buvusias bei dar planuojamas šeimos šventes, susitikimus bei pasimatymus.SAM_0201

Žvelgdami pro erdvius kavinės langus pasijusite arčiau gamtos, kavinės terasoje mėgausitės aromatinga kava iš Afrikos plantacijų, paragausite europietiškų bei lietuviškų patiekalų ir gėrimų. Sezono metu modernus terasos interjeras sukuria jaukią kavinės atmosferą, kuri jums patiks tikrai.

Organizuojame banketus, furšetus, aptarnaujame viešbučio svečius, priimame turistines grupes, konferencijų ir seminarų dalyvius. Viešbučio svečiams patiekiami pusryčiai. Kavinė GODA vienu metu gali priimti iki 70 asmenų, kavinėje 40 vietų bei kavinės lauko terasoje 30 vietų.

Kavinės darbuotojai turi gerą reputaciją už savo nuopelnus ir dėmesį smulkmenoms. Visi mūsų siūlomi patiekalai yra ruošiami vietoje, naudojant produktus iš vietinių ūkių. Ši filosofija, kurią mes vadiname „Maistas – menas“, leidžia mums sukurti naujus sezoninius patiekalus bei pasiūlyti unikalią kulinarijos patirtį kiekvienam renginiui.

Pusryčiai 8.00–10.00 (savaitgaliais 8.00–11.00) IMG_1580

Dienos pietūs 12.00–15.00 (darbo dienomis) 

Mūsų personalas padės Jums suorganizuoti bei pasirinkti maistą bei gėrimus Jūsų šeimos šventei ar verslo susitikimui.

Parengsime Jūsų reikalavimus ir biudžetą atitinkantį valgiaraštį, galime užsakyti dekoracijas, taip pat rezervuoti kambarius viešbutyje.

Jei norėtumėte užsisakyti atlikėjus, specialų apšvietimą ar net profesionalią animaciją, nedvejodami kreipkitės į mus – mums bus malonu padėti jums organizuoti Jūsų šventę GODA viešbutyje.SAM_0501

Viešbutis ir kavinė GODA siūlo apsistoti bei švęsti vienoje vietoje, pasinaudoti SPA procedūromis bei grožio salono paslaugomis.

Dėmesinga Jūsų poreikiams ir teikianti aukštos kokybės paslaugas, mūsų komanda siūlo Jums suorganizuoti profesinį ar asmeninį renginį tiksliai taip, kaip jūs norite.

Susisiekite su mumis  aptarti Jūsų pageidaujamo renginio valgiaraštį bei programą.

Kavinės GODA darbo laikas:SAM_0488

I-IV   10.00–22.00
V-VI  10.00–24.00
VII    10.00–22.00

Tel./Fax. +370 313 42 070
Mob. +370 682 10 097
El. p. kavine@goda.lt