APIE MUS

CIMG1797

Mūsų Vizija

Dėka mūsų aistros, sąžiningumo ir dėmesio svečiams, norime būti labiausiai išsiskiriantis viešbutis Druskininkuose, su šilta ir draugiška komanda, įsimintiniausiomis individualiems poreikiams pritaikytomis paslaugomis, bei parodant tikrą lietuvių svetingumą. Suteikti puikų aptarnavimą, atsipalaidavimo atmosferą ir pagarbą aplinkai ir visuomenei. Norime būti mūsų svečių, kolegų bei partnerių pirmuoju pasirinkimu.

Mūsų Misija

Suteikti nuostabiausias  akimirkas mūsų svečių prisiminimams. Pamaloninti mūsų svečius, kaskart sukuriant patrauklias paslaugas bei aptarnavimą tiesiai iš mūsų širdies.

Viešbutis ir SPA GODA**** – subtili prabanga ir privatumas!

2013 m. duris atvėrė naujas, šiuolaikiškas, jaukus, elegantiškas 4 žvaigždučių viešbutis Druskininkų kurorte. Įsikūręs ramioje ir patogioje kurorto gatvėje, nutolusioje nuo miesto centro šurmulio, pušynų apsuptyje, lengvai surandamas atvykstantiems į Druskininkus. Modernus, skandinaviško stiliaus, natūralių spalvų tonais dekoruotais kambariais, kuriuose vienu metu gali apsistoti iki 50 svečių. Pašėlęs gyvenimo tempas bei nuolat patiriamas stresas verčia šiuolaikinį žmogų ieškoti atgaivos ir ramybės, vietos, kurioje galima ne tik pailsėti, bet ir pasilepinti. Juk SPA- tai ne tik nauda, bet ir toks malonumas, kokio nesuteiks viešnagė įprastiniame vandens atrakcionų parke ar bet kurioje GALIA-small-197gydymo įstaigoje. Viešbutis ir SPA GODA – nuolat skubantiems ir turintiems vos kelias laisvas dienas. Čia per neįtikėtinai trumpą laiką galima pasilepinti pagal individualius poreikius pritaikytomis procedūromis, norintiems ne tik gauti peno kūnui ir sielai, bet ir pasimėgauti geriausiomis atostogomis bei pramogomis.

Siūlome daugybę laisvalaikio praleidimo būdų bei progą savarankiškai keliauti ten, kur tik Jūs pageidausite, neapleisti Jūsų mėgstamos sporto šakos treniruočių, pasimėgauti gurmaniškais vietinės virtuvės patiekalais.

Privatus viešbučio kiemas Jūsų automobiliui.

Šalia viešbučio miesto parkas, prekybos centras, bankomatas, autobusų stotelė.

ATGAIVA KŪNUI IR SIELOS GIEDRA – VISA TAI RASITE VIEŠBUTYJE GODA!

Malonus ir dėmesingas personalas visada Jūsų paslaugoms!!!

Informacija ir rezervavimas:
Tel./Fax. +370 313 40 070
Mob. +370 696 15 292
El. p. viesbutis@goda.lt

REZERVUOTI