Apie Druskininkus

Druskininkai – tai ramybės, gaivos ir sveikatos oazė, žalias Dainavos krašto smaragdas. Tai seniausias ir didžiausias Lietuvos kurortas, garsėjantis kaip mineralinis miestelis, kuris čia trykštančio mineralinio vandens šaltinius sugebėjo pritaikyti įvairioms gydymo ir sveikatos gerinimo paslaugoms.3

Dažnas į kurortą atvykęs svečias nepraleidžia progos paskanauti tiesiai iš šaltinių trykštančio mineralinio vandens, sveikatą pastiprinti mineralinėse voniose, išsigydyti įvairių negalavimų ar ligų ar tiesiog nueiti prie Druskininkų „Grožio“ šaltinio.

„Žmoguje viskas turi būti gražu: ir veidas, ir drabužiai, ir siela, ir mintys“ (A. Čechovas). Gal todėl į Druskininkus svečiai atvyksta ne tik sveikatos pasisemti, bet ir ieškodami dvasinės ramybės, atgaivos.

Svečiai, atvykęs į Druskininkus, ieško ne tik gydymo, bet ir įvairių kitų pramogų – savo paslaugas lankytojams siūlo miesto gydyklos, sanatorijos, SPA, laisvalaikio ir pramogų centrai, kur galėsite pažaisti boulingą, bilijardą, pasimankštinti treniruoklių salėse, pasikaitinti pirtyse, paplaukioti mineralinio vandens baseinuose, o vandens pramogų, egzotikos mėgėjų visada laukia Druskininkų vandens parkas. Žiemos sporto mėgėjams – ištisus metus veikiantis slidinėjimo kompleksas Snow arena. Miesto gydyklos parke svečius pasitinka ir džiugina muzikinis fontanas.

Poilsis gamtoje – puikus laisvalaikio praleidimo būdas, nes aplink yra daug miškų ir vandens telkinių. Druskininkus supančiuose miškuose vasaros sezono metu galite uogauti, grybauti ir smagiai praleisti laiką kartu su šeima.

Važiuodami dviračiais vingiuotais „Žvaigždžių orbitos“ ar „Žilvino“ dviračių takais, galėsite grožėtis nuostabiais pušynais, Raigardo slėnio panorama, baidarių sporto mėgėjus kviečiame išbandyti save plaukiant srauniomis Dzūkijos upėmis, o trokštančius nuotykių, ekstremalių pojūčių kviečiame pasivažinėti visureigiais, keturračiais motociklais, išbandyti dažasvydžio pramogas, laipynes medžiuose.2

Plaukdami Nemuno upe garlaiviu ar kateriu, galėsite pasigrožėti Dzūkijos nacionalinio parko gamta, o norintiems labiau pažinti kurortą ar Druskininkų apylinkes siūlomos ekskursijos.

Jūs čia visada laukiami!!!

Daugiau informacijos apie Druskininkus: http://info.druskininkai.lt

Druskininkai 360 panorama